Mechové hodiny 25x25 cm - Elegant

Mechové hodiny v elegantním provedení. Rám je lakovaný do černého matu s kombinací středního dřevěného masivu, který je mořený do ebenového odstínu.


Ručička hodinová a minutová v ostrých tvarech. Hodiny nemají sekundovou ručičku a jsou zcela tiché.


Nadčasový design tvoří mech dovezený ze severních zemí.

2 980 Kč
Skladem (3 ks)

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY

Mechové hodiny jsou vytvořené u nás ručně v Turnově, mechy jsou dovážené přímo z Finska a Norska. Kvalitní hodinový strojek značky Quartz je vyroben v Německu.

 

Tyto hodiny si můžete prohlédnou osobně a přímo zakoupit v našem rodilém městě na adrese: Zlatnictví Bukvic, Hluboká 283, 511 01 Turnov.

 


ROZMĚR

 • délka x šířka x hloubka
 • 25 cm x 25 cm x 3,8 cm  

MATERIÁL

 • rám z kanadské borovice 
 • povrch je lakovaný
 • barva rámu: černý mat
 • barva středového masivu:  mořený eben
 • sobí mech - světle zelený

SOUČÁST BALENÍ

 • mechové hodiny 
 • přidělaný zubový závěs k jednoduchému pověšení na stěnu
 • baleno v krabici
 • baterie do strojku nejsou součástí

 

CO JE TO MECHOVÝ OBRAZ?

Jde o rostlinu, která je moderní technologií uchovávána vzhledově krásnou, barevnou a to i bez pravidelného zalévání a světla. Přírodní mech v obrazech je stabilizován pomocí konzervační látky, právě díky tomuto procesu si zachová přirozený vzhled a barvy až po několik let. Nemusíte se však obávat, konzervanty použité k ošetření mechu jsou biologicky odbouratelné a ekologické.

 

PROČ SI POŘÍDIT MECHOVÝ OBRAZ?

Mechové obrazy doslova přinesou přírodu k Vám domů do kanceláře, recepce a vytvoří příjemný dojem v místnosti. Jejich výhodou je, že nepotřebují prakticky žádnou údržbu a krásně zelené vám vydrží až několik let. Nemusíte už myslet na pravidelnou zálivku, protože obrazy ze stabilizovaného mechu ji nepotřebují. Mechové obrazy můžete umístit i do tmavších prostorů bez světla.

 

JAK JE NÁROČNÁ ÚDRŽBA?

Životnost takto upraveného mechu záleží na podmínkách, v nichž je umístěn. Ideální teplota místnosti je od 5 do 30°C a vlhkost okolo 60% může životnost mechu i prodloužit. A naopak při vlhkosti nižší než 50% se může mírně zkrátit. V případě, že je obraz zavěšen mimo přímé sluneční nebo umělé světlo a nepřijde do kontaktu s vodou, jeho životnost je několik let. Rostliny jsou bezúdržbové, ale pokud je potřebujete zbavit prachu, či jiných nečistot, tak použijte vlhký (ne mokrý) hadr, nebo fén s nízkou teplotou.

Obecně je stabilizovaných mech vhodný i do klimatizovaných prostor.


Stabilizované rostliny jsou přírodního původu, proto se mohou barvy nebo velikosti mírně lišit, a pokud chcete uchovat jejich přírodní vzhled po řadu let, je třeba dodržovat základní pravidla:

 1. Nesmí přijít do kontaktu s vodou, tzn. nezalévat.
 2. Neskladovat nebo neumisťovat ve vlhkém prostředí.
 3. Nevystavovat přímému slunečnímu záření a neumísťovat v blízkosti žárovek a zdrojů vysoké teploty. Obraz může díky těmto negativním faktorům ztrácet barvy.
 4. Neumísťovat na lakem či olejem upravené plochy.

 

Fotografie jsou ilustrační. Každý obraz je originál a drobné odchylky k obrazu si vyhrazujeme. Poměr a barva mechu se může lehounce lišit, snažíme se vždy o co nejlepší výsledek. 

 


DOBA DODÁNÍ 

Zboží odesíláme během 1 - 5 dnů.

 

Zásilkovna - zhruba 2-4 dny balíček putuje do výdejního místa, nebo na Vaši adresu                (nejlevnější dopravce)

Osobní odběr - na adrese U Lip 83, 511 01 Turnov, připraveno k odběru za 1-5 dní 

Více o dopravě a způsobu platby zde.

Kód Kód: 311
Jméno značky: JIRMA wood
Kategorie: MECHOVÉ HODINY
Hmotnost: 2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 7.12.2020
Krásné designové hodiny. Jsou hrozně koukavé a každý nám je doma chválí. Děkujeme!!!
Zpět do obchodu