Mechový obraz - Na přání

Chcete vytvořit vlastní mechový obraz, panel, hodiny, zpracovat obraz a přizpůsobit dle vizualizace od architekta?

Jste tu správně, zvládneme toho hodně. Kvalitní zpracování, materiály, stabilizované mechy prvotřídní kvality za rozumnou cenu.

Kontaktujte nás na našem emailu: info@jirmawood.cz, nebo nám v případě dotazů volejte na tel: +420 734 502 908.

1 Kč
Na objednávku

Rádi Vám vyrobíme bezúdržbový, mechový obraz dle vašich požadavků. Přineste kousek přírody k sobě domů, mechové obrazy dodají Vašemu interiéru šmrnc a budou dominantou v místnosti. Obrazy pohlcují hluk a zvětšují opticky prostor. Jsme levnější než konkurence a necháváme za sebou vždy kvalitní práci.

 

DOMLUVÍME SE NA:

 • rozměrech rámu Vašeho obrazu.
 • ve které barvě si rám přejete, rám vyrábíme z kanadské borovice (změna materiálu je možná).
 • z jakého přírodního mechu si přejete obraz vytvořit a v jakém rozložení
 • přeprava produktu k Vám na adresu (při větších rozměrech a gramáži je poštovné individuální).
 • na základě horních bodů Vám vykalkulujeme cenu (cena se liší velikostí obrazu a druhu použitého mechu)
 • po odsouhlasení ceny Vám vystavíme fakturu k proplacení, hned po zaevidování platby na našem účtu začneme pracovat na Vašem mechovém obraze.
 • kompozici mechů se snažíme vytvořit vždy v co možná nejlepším výsledku - hezky volně a přirozeně rostoucí

 

ČESKO-NORDICKÁ FÚZE 

Obrazy jsou vytvořené u nás ručně v turnovské dílně srdcem a dostatečnou mírou vkusu. Rámy nám vyrábí lokální rámař a mechy jsou sbírané v oblasti polárního kruhu.

 


 

CO JE TO MECHOVÝ OBRAZ?

Jde o rostlinu, která je moderní technologií uchovávána vzhledově krásnou, barevnou a to i bez pravidelného zalévání a světla. Přírodní mech v obrazech je stabilizován pomocí konzervační látky, právě díky tomuto procesu si zachová přirozený vzhled a barvy až po několik let. Nemusíte se však obávat, konzervanty použité k ošetření mechu jsou biologicky odbouratelné a ekologické.

 

PROČ SI POŘÍDIT MECHOVÝ OBRAZ?

Mechové obrazy doslova přinesou přírodu k Vám domů do kanceláře, recepce a vytvoří příjemný dojem v místnosti. Jejich výhodou je, že nepotřebují prakticky žádnou údržbu a krásně zelené vám vydrží až několik let. Nemusíte už myslet na pravidelnou zálivku, protože obrazy ze stabilizovaného mechu ji nepotřebují. Mechové obrazy můžete umístit i do tmavších prostorů bez světla.

 

JAK JE NÁROČNÁ ÚDRŽBA?

Životnost takto upraveného mechu záleží na podmínkách, v nichž je umístěn. Ideální teplota místnosti je od 5 do 30°C a vlhkost okolo 60% může životnost mechu i prodloužit. A naopak při vlhkosti nižší než 50% se může mírně zkrátit. V případě, že je obraz zavěšen mimo přímé sluneční nebo umělé světlo a nepřijde do kontaktu s vodou, jeho životnost je několik let. Rostliny jsou bezúdržbové, ale pokud je potřebujete zbavit prachu, či jiných nečistot, tak použijte vlhký (ne mokrý) hadr, nebo fén s nízkou teplotou.

Obecně je stabilizovaných mech vhodný i do klimatizovaných prostor.


Stabilizované rostliny jsou přírodního původu, proto se mohou barvy nebo velikosti mírně lišit, a pokud chcete uchovat jejich přírodní vzhled po řadu let, je třeba dodržovat základní pravidla:

 1. Nesmí přijít do kontaktu s vodou, tzn. nezalévat.
 2. Neskladovat nebo neumisťovat ve vlhkém prostředí.
 3. Nevystavovat přímému slunečnímu záření a neumísťovat v blízkosti žárovek a zdrojů vysoké teploty. Obraz může díky těmto negativním faktorům ztrácet barvy.
 4. Neumísťovat na lakem či olejem upravené plochy.

 

Fotografie jsou ilustrační. Každý obraz je originál a drobné odchylky k obrazu si vyhrazujeme. Poměr a barva mechu se může lehounce lišit, snažíme se vždy o co nejlepší výsledek. 

 


DOBA DODÁNÍ 

Doba výroby trvá 7 -14 dní.

Kód Kód: 317
Jméno značky: JIRMA wood
Kategorie: MALÉ OBRAZY
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IB Avatar autora | 7.10.2021
Mechový obraz od firmy Jirmawood se stal krásným a zajímavým doplňkem našeho obývacího pokoje. Velikost obrazu a druhy použitého mechu uzpůsobili dle našeho přání. Profesionální přístup a rychlé dodání nás potěšilo. Doporučujeme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení