Mechový obraz - Na přání

Chcete vytvořit vlastní mechový obraz, panel, hodiny, zpracovat obraz a přizpůsobit dle vizualizace od architekta?

Jste tu správně, zvládneme toho hodně. Kvalitní zpracování, materiály, stabilizované mechy prvotřídní kvality za rozumnou cenu.

Kontaktujte nás na našem emailu: info@jirmawood.cz, nebo nám v případě dotazů volejte na tel: +420 734 502 908.

1 Kč
Na objednávku

Rádi Vám vyrobíme bezúdržbový, mechový obraz dle vašich požadavků. Přineste kousek přírody k sobě domů, mechové obrazy dodají Vašemu interiéru šmrnc a budou dominantou v místnosti. Obrazy pohlcují hluk a zvětšují opticky prostor. Jsme levnější než konkurence a necháváme za sebou vždy kvalitní práci.

 

DOMLUVÍME SE NA:

 • rozměrech rámu Vašeho obrazu.
 • ve které barvě si rám přejete, rám vyrábíme z kanadské borovice (změna materiálu je možná).
 • z jakého přírodního mechu si přejete obraz vytvořit a v jakém rozložení
 • přeprava produktu k Vám na adresu (při větších rozměrech a gramáži je poštovné individuální).
 • na základě horních bodů Vám vykalkulujeme cenu (cena se liší velikostí obrazu a druhu použitého mechu)
 • po odsouhlasení ceny Vám vystavíme fakturu k proplacení, hned po zaevidování platby na našem účtu začneme pracovat na Vašem mechovém obraze.
 • kompozici mechů se snažíme vytvořit vždy v co možná nejlepším výsledku - hezky volně a přirozeně rostoucí

 

ČESKO-NORDICKÁ FÚZE 

Obrazy jsou vytvořené u nás ručně v turnovské dílně srdcem a dostatečnou mírou vkusu. Rámy nám vyrábí lokální rámař a mechy jsou sbírané v oblasti polárního kruhu.

 


 

CO JE TO MECHOVÝ OBRAZ?

Jde o rostlinu, která je moderní technologií uchovávána vzhledově krásnou, barevnou a to i bez pravidelného zalévání a světla. Přírodní mech v obrazech je stabilizován pomocí konzervační látky, právě díky tomuto procesu si zachová přirozený vzhled a barvy až po několik let. Nemusíte se však obávat, konzervanty použité k ošetření mechu jsou biologicky odbouratelné a ekologické.

 

PROČ SI POŘÍDIT MECHOVÝ OBRAZ?

Mechové obrazy doslova přinesou přírodu k Vám domů do kanceláře, recepce a vytvoří příjemný dojem v místnosti. Jejich výhodou je, že nepotřebují prakticky žádnou údržbu a krásně zelené vám vydrží až několik let. Nemusíte už myslet na pravidelnou zálivku, protože obrazy ze stabilizovaného mechu ji nepotřebují. Mechové obrazy můžete umístit i do tmavších prostorů bez světla.

 

JAK JE NÁROČNÁ ÚDRŽBA?

Životnost takto upraveného mechu záleží na podmínkách, v nichž je umístěn. Ideální teplota místnosti je od 5 do 30°C a vlhkost okolo 60% může životnost mechu i prodloužit. A naopak při vlhkosti nižší než 50% se může mírně zkrátit. V případě, že je obraz zavěšen mimo přímé sluneční nebo umělé světlo a nepřijde do kontaktu s vodou, jeho životnost je několik let. Rostliny jsou bezúdržbové, ale pokud je potřebujete zbavit prachu, či jiných nečistot, tak použijte vlhký (ne mokrý) hadr, nebo fén s nízkou teplotou.

Obecně je stabilizovaných mech vhodný i do klimatizovaných prostor.


Stabilizované rostliny jsou přírodního původu, proto se mohou barvy nebo velikosti mírně lišit, a pokud chcete uchovat jejich přírodní vzhled po řadu let, je třeba dodržovat základní pravidla:

 1. Nesmí přijít do kontaktu s vodou, tzn. nezalévat.
 2. Neskladovat nebo neumisťovat ve vlhkém prostředí.
 3. Nevystavovat přímému slunečnímu záření a neumísťovat v blízkosti žárovek a zdrojů vysoké teploty. Obraz může díky těmto negativním faktorům ztrácet barvy.
 4. Neumísťovat na lakem či olejem upravené plochy.

 

Fotografie jsou ilustrační. Každý obraz je originál a drobné odchylky k obrazu si vyhrazujeme. Poměr a barva mechu se může lehounce lišit, snažíme se vždy o co nejlepší výsledek. 

 


DOBA DODÁNÍ 

Doba výroby trvá 7 -14 dní.

Kód Kód: 317
Jméno značky: JIRMA wood
Kategorie: MALÉ OBRAZY
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IB Avatar autora | 7.10.2021
Mechový obraz od firmy Jirmawood se stal krásným a zajímavým doplňkem našeho obývacího pokoje. Velikost obrazu a druhy použitého mechu uzpůsobili dle našeho přání. Profesionální přístup a rychlé dodání nás potěšilo. Doporučujeme!
Zpět do obchodu